Eğlence Locasına Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlence Locasına Hoşgeldiniz

Loca

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapYeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? Torpilli

Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?

4 posters
YazarMesaj
ImGunJack
Admin
Admin
ImGunJack

Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? Empty
MesajKonu: Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?   Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? EmptyPerş. Tem. 22, 2010 1:30 pm

Zamanında çok oynadığım ve çözemediğim Hitman yeniden mi?

Blood Money'den sonra Hitman hakkında pek bir gelişme yaşanmamıştı hatırlarsanız. Vizyona giren ilk filmi ile Hitman heyecanımızı az çok gidermiştik.Yani en azından ben giderememiştim. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Fakat yeni oyun hakkında bir gelişme yaşanmaması Hitman serisinin geleceği açısından pek iyi bir izlenim bırakmıyordu. Özellikle Eidos'un neredeyse bütün bölümlerinin şu an yeni oyunların gelişimi üzerinde çalışması Hitman'ı biraz arka plana attı da diyebiliriz. Bu oyunların başında Kane & Lynch:(Bizim Kane değil merak etmeyin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) Dog Days, Deus Ex: Human Revolution ve Batman: Arkham Asylum 2 geliyor bildiğiniz gibi. Lakin bu oyunların arasında kalan Hitman hakkında bugün görmek istediğimiz gelişme nihayet yaşandı ve yeni Hitman oyununa ait ilk konsept çalışma ortaya çıktı.(Holeyyyyy [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )

Bir kaç resim buldum :
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yeni Hitman'ın gelecek olması gerçekten çok sevindirici bir haber, oyunun çıkış tarihi ise 2011 olarak belirtiliyor. Şimdilik yeni Hitman oyunu hakkında yaşanan en önemli gelişme bu konsept tasarımdan oluşuyor. Umarız yakın bir tarihte yeni Hitman oyunu hakkında bir video veya görseller görebiliriz. Muhtemelen Tokyo Games Show 2010'da yeni gelişmeler göreceğiz.

http://dolmaforum.fanbb.net
Lord Of Darkness
Yönetici
Yönetici
Lord Of Darkness

MesajKonu: Geri: Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?   Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? EmptyPerş. Tem. 22, 2010 1:33 pm

ImJackDalton demiş ki:
Zamanında çok oynadığım ve çözemediğim Hitman yeniden mi?

Blood Money'den sonra Hitman hakkında pek bir gelişme yaşanmamıştı hatırlarsanız. Vizyona giren ilk filmi ile Hitman heyecanımızı az çok gidermiştik.Yani en azından ben giderememiştim. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Fakat yeni oyun hakkında bir gelişme yaşanmaması Hitman serisinin geleceği açısından pek iyi bir izlenim bırakmıyordu. Özellikle Eidos'un neredeyse bütün bölümlerinin şu an yeni oyunların gelişimi üzerinde çalışması Hitman'ı biraz arka plana attı da diyebiliriz. Bu oyunların başında Kane & Lynch:(Bizim Kane değil merak etmeyin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) Dog Days, Deus Ex: Human Revolution ve Batman: Arkham Asylum 2 geliyor bildiğiniz gibi. Lakin bu oyunların arasında kalan Hitman hakkında bugün görmek istediğimiz gelişme nihayet yaşandı ve yeni Hitman oyununa ait ilk konsept çalışma ortaya çıktı.(Holeyyyyy [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )

Bir kaç resim buldum :

Yeni Hitman'ın gelecek olması gerçekten çok sevindirici bir haber, oyunun çıkış tarihi ise 2011 olarak belirtiliyor. Şimdilik yeni Hitman oyunu hakkında yaşanan en önemli gelişme bu konsept tasarımdan oluşuyor. Umarız yakın bir tarihte yeni Hitman oyunu hakkında bir video veya görseller görebiliriz. Muhtemelen Tokyo Games Show 2010'da yeni gelişmeler göreceğiz.

Batman Arkham Asylum süperdi, ikinci de süper olacak. Kane and Lynch 2: Dog Days'den çok umutluyum. Umarım bu oyun da güzel olur. Biraz hantaldı önceki oyun :D
MyLifeMyRules
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?   Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? EmptyPerş. Tem. 22, 2010 1:58 pm

Kane and Lynch 2: Dog Days çıktı mı?
ImGunJack
Admin
Admin
ImGunJack

MesajKonu: Geri: Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?   Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? EmptyPerş. Tem. 22, 2010 2:03 pm

Hayır daha çıkmadı.
MyLifeMyRules
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?   Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? EmptyPerş. Tem. 22, 2010 2:07 pm

Tamam , bilgi için teşekkürler , harika bir oyun bekliyorum önceki oyunu gibi Kane and Lynch'dan.Neyse konuyu dağıtmayalım ama Hitman Blood Money oyunu çok kötüydü bu oyunun daha iyi olmasını bekliyorum , yoksa artık Hitman serisinden artık doğru düzgün oyun çıkmaz. :)
Lord Of Darkness
Yönetici
Yönetici
Lord Of Darkness

MesajKonu: Geri: Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?   Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? EmptyPerş. Tem. 22, 2010 5:31 pm

Mafia 2 hepsini içine alır yalnız bu saydıklarımızın :D
ImGunJack
Admin
Admin
ImGunJack

MesajKonu: Geri: Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?   Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:37 pm

Lord Bugün best buydan Read Ded Dedemption alıyodum zor tuttular [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
anfrbirol
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
anfrbirol

MesajKonu: Geri: Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?   Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor? EmptySalı Tem. 27, 2010 5:17 am

ekran görüntüsü güzele benziyor umarım oyunda öyledir

Yeni Hitman 2011 yılında mı geliyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hitman blood money pc
» inFamous 2'den Yeni Detaylar
» Little Big Planet 2 Hakkında Yeni Haberler
» Yeni Bayonetta Bilgileri Bu Hafta
» Crysis 2, 2011'e Ertelendi!