Eğlence Locasına Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlence Locasına Hoşgeldiniz

Loca

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapÖlümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife Torpilli

Ölümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife

2 posters
YazarMesaj
anfrbirol
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
anfrbirol

Ölümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife Empty
MesajKonu: Ölümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife   Ölümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife EmptyPerş. Tem. 22, 2010 1:32 pm

Dünya virüsün etkilerinden sarsılıp insanlar zombilere dönüşürken, Alice(millaJovovich) sağ kalanları bulup onları kurtarma macerasına devam ediyor. Umbrellayla olan savaşı yeni boyutlar kazanıyor, fakat Alice (millaJovovich)beklenmedik eski bir arkadaşından yardım alıyor. Yeni bir yol buluyorlar ve bu yol zombilerden uzak Los angeles daki bir sığınağa gidiyor. Fakat, şehre vardıklarında şehir binlerce zombi ile dolu olmaktadır, Alice ve arkadaşları ölümcül bir tuzağa doğru adım atmaktadır..

Yönetmen:Paul W.S. Anderson
Senaryo:Paul W.S. Anderson
Senaryo (Kitap):Capcom(video Game)
Yapımcı:Paul W.S. Anderson, Bernd Eichinger, Victor Hadida, Martin Moszkowicz, Samuel Hadida, Don Carmody, Jeremy Bolt, Robert Kulzer, Greg Stechman
Müzik:A Perfect Circle, Tomandandy
Filmin Websitesi:www.residentevil-movie.com
Gösterim Tarihi: 10 Eylül 2010 (Türkiye)

Oyuncular:milla jovovich(alice),wentworth miller(chris redfield),ali larter(claire redfield),sienna guillory(jill valentine),shawn roberts(albert wesker)
ImGunJack
Admin
Admin
ImGunJack

Ölümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife Empty
MesajKonu: Geri: Ölümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife   Ölümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife EmptyPerş. Tem. 22, 2010 2:53 pm

Bir aralar severek izlerdim ama Ben Efsaneyim v.b gibi konuları aynı olunca sıkılmaya başladım
http://dolmaforum.fanbb.net

Ölümcül Deney 4 Resident Evil: Afterlife
1 sayfadaki 1 sayfası