Eğlence Locasına Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlence Locasına Hoşgeldiniz

Loca

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTooth Fairy (Diş Perisi) Torpilli

Tooth Fairy (Diş Perisi)

3 posters
YazarMesaj
Lord Of Darkness
Yönetici
Yönetici
Lord Of Darkness

Tooth Fairy (Diş Perisi) Empty
MesajKonu: Tooth Fairy (Diş Perisi)   Tooth Fairy (Diş Perisi) EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 12:50 pm

Tooth Fairy (Diş Perisi) 8873toothfairyreader

Filmi az önce izledim ve çok beğendim. Konu elbette saçma ama yine de beğendim. Etkilendim. Kesinlikle izleyin. The Rock çok iyi bir oyuncu olmuş, kendini cidden geliştirmiş. Ona olan hayranlığımda arttı bu filmden sonra. Tabii ki bir Fight Club ve V For Vendetta (aynı gün izledim bu filmleri de.) kadar etkilemedi beni ama yine de çok iyi bir filmdi. Başarmayı anlatıyordu sanki. Ama daha fazla film hakkında konuşmak istemiyorum. Sadece söyleyeceğim şu, adına ya da konusuna bakıp dandik deyip geçmeyin. Seveceğinize eminim. - Lord Of Darkness
anfrbirol
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
anfrbirol

MesajKonu: Geri: Tooth Fairy (Diş Perisi)   Tooth Fairy (Diş Perisi) EmptyPaz Tem. 25, 2010 2:59 pm

filmi izledim iyi sayılır ama the rock daha aksiyonlu filmlerde oynasa aslında daha iyi olur
ImGunJack
Admin
Admin
ImGunJack

MesajKonu: Geri: Tooth Fairy (Diş Perisi)   Tooth Fairy (Diş Perisi) EmptyPaz Tem. 25, 2010 11:10 pm

Filmi daha izlemedim.Tercihlerim arasında değildi.Şuanlık izlemeyi düşünmüyorum ama ilere neden olmasın!
http://dolmaforum.fanbb.net

Tooth Fairy (Diş Perisi)
1 sayfadaki 1 sayfası